Jdi na obsah Jdi na menu
 


Další příklad úpravy smluvního vztahu s EO Servisem

16. 1. 2008
Aktualita: EO Servis skutečně kontaktoval jednoho ze zde uvedených klientů a nabídl mu......(chvilka napětí)......zkrácení smluvního vztahu na jeden rok!


Vážený pane,
někde v průběhu listopadu 2007 jsem od Vás obdržel e-mail, za který Vám děkuji. Informoval jste mě o praktikách společnosti. Nicméně jsem již měl doma uhrazenou fakturu na 8925,-Kč za udržovací poplatek. Cítil jsem se samozřejmě podvedený, neboť na mě byli použity stejné praktiky společnosti jako na ostatní klienty, které zde popisujete. Nicméně mi to nedalo a tak jsem navštívil jednoho pana právníka s žádostí co stím. On si vše prostudoval a zdělil, že se mu to jeví jako prohrané ať radši zaplatím a pokusím se s firmou nějak dohodnout. To jsem také udělal. Po telefonickém kontaktu jsme se dohodli na předběžném ukončení smlouvy. Tudíž jsem napsal dopis, ve kterém jsem žádal o ukončení smluvního vztahu, zhruba po 14-ti dnech mi byla doručena faktura na částku 6717,- Kč a zděleno, že končí smluvní vztah zadavatele. Řekl jsem si, výborně, zaplatím částku 6717,-Kč a mám pokoj. Nebudu se nikde s nikým již dohadovat apod. Tak jsem ani neodpovídal na Váš e-mail v domění, že vše skončí smírnou cestou. Jenže opak byl pravdou. Dnes mi byla doručena výzva k platbě na částku 46854,-Kč za předčasné vypovězení smluvní vztahu. Byl jsem v šoku. Nicméně jsem si vzpoměl na Váš e-mail a tak se na Vás obracím s prosbou zda mám něco platit či postupovat dle Vašich rad a vstoupit do Vašeho sdružení.
 
Děkuji za odpověď
 
Případně prosím o sdělení tel. čísla na Vás
 
S pozdravem
Jaroslav Černý
Vrbka 14
413 01 Roudnice nad Labem
tel: 604180974

V prosinci jste si obdobný případ mohli přečíst zde (taktéž je se souhlasem poškozeného uveden plný kontakt)
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

New

(New, 19. 1. 2008 20:04)

Hele Jurenkové, nepoužívejte mojí oblíbenou zkratku! Já se taky nevydávám za EO Servis (no to bych pak dopad, blázinec v Bohnicích by mi byl těsnej)

Kdopak tu má máslo na hlavě :o)

(new, 17. 1. 2008 23:44)

http://zpravy.idnes.cz/generalni-stab-mel-obrovsky-cerny-fond-dyk-/krimi.asp?c=A080116_214204_krimi_mia

Viz níže...

(New, 17. 1. 2008 22:25)

Fakt se bavím nad komentářem z EO Žervisu, kromě těch chyb pravopisných, mě by zajímalo, jak chtějí Jurenkové upravit smlouvu, vždyť podle tohohle pamfletu stejně chtějí zaplatiti komplet vše, akorát, když budeme hodní, tak nás nechají zaplatit jen původní podvodnou částku a svůj bonus už po nás budou chtít?

Trochu pohádek na dobrou noc

(New, 17. 1. 2008 22:12)

Překopíroval jsem vyjádření EO Servisu z antistránek, včetně pravopisných chyb.... názor si už udělejte sami....

V případě, že klient při uzavírání smluvního vztahu řádně neprostudoval podmínky smlouvy, a má zájem se dohodnou, místo "hloupého" opisování majorových vzorových dopisů, ve kterých se snaží neustále prokazovat neplatnost smluvního vztahu (jehož platnost a řádné uzavření můžeme jednoduše prokázat), může nás navštívit osobně, nebo nás kontaktovat telefonicky či mailem s tím, že má zájem o úpravu smluvního vztahu.

.

I přesto, že smluví vztah byl a je uzavírán řádně, jsme ochotni s každým klientem jednat a individuálně projednat možnost úpravy smluvního vztahu.

..

Tuto dohodu jsme připraveni akceptovat i u klientů, kteří se již (díky skvělým radám pana majora nic neplatit), dostali do posplatnosti s platbami i přes druhou upomínku a byla jim tedy vystavena výzva na platbu 2 let předem s možností vymáhání smluvní pokuty. Podepsáním dohody odstoupíme od vymáhání smluvní pokuty.

.

Takto se tedy snažíme vyhovět klientům, kteří uzavírají smluvní vztahy, aniž by studovali co potvrzují. Případ, který pan major uvádí na své stránce není úplně pravdivý. Žádnému klientovi nikdy nebylo řečeno, že doplacením jedné nebo 2 plateb se smlouva ruší. V případě výpovědi se postupuje dle VOP. I tady jsme ochotni smluvní vztah upravit a pokutu nevymáhat. Klietna, který je na webu pana majora uveden budeme kontaktovat a pokusíme se s ním situci vyjasnit.

Jak je možné se dohodnout neskutečně.

(Honza, 17. 1. 2008 20:35)

Návrhy na zkrácení smluvního vztahu EO servis nedělá z lásky k bližnímu svému, ani se v nich nehnulo svědomí, ale chtějí získat legální podpis a tím pádem souhlas s uzavřením smlouvy. Jsou si vědomi, že smluvní vztah založený na jakémsi anonymním odkliknutím čehosi, stojí na vratkých hliněných nohách a u soudu nemusí obstát.
Proč nepřistopí na okamžité, nebo alespoň třeba jiný kratší termín ukončení "smlouvy" než 1rok? Když se tak ohánějí vstřícností? Vysvětlí to? Nikdo by jim tam totiž,("mimo spokojených") nezbyl!!!

OPRAVA nadpis níže uvedeného

(Jitka, 17. 1. 2008 9:59)

Nadpis má být DOPIS NA JMÉNO OBJEDNATELE NE FIRMY
omlouvám se všem

Dopis ne jméno objednatele ne firmy

(Jitka, 17. 1. 2008 9:37)

Zdravím všechny,EO už neposílá dopisy na naši firmu, i když jsme je všechny přebraly, ale na jméno člověka,který udělal tu ÚŽASNOU registraci, samozřejmě s výzvou a s pokutou za před.ukončení sm.vztahu.Takže to musíme všichni ustát.

Dizkuze na antistránkách?

(Kadlec, 17. 1. 2008 6:57)

Pánové z EO Servisu, marně čekáme na možnost vyjádřit se Vašim zoufalým, rádoby vtipným příspěvkům...důvod proč tomu tak není, je asi nasnadě :-) Radši zaplatím 100 tisíc právníkům než korunu Vám...toť asi vše možnosti k "Dohody" !!!

EO servis by si měl rozšířit podnikání

(Petr, 16. 1. 2008 23:47)

Vzhledem k tomu, co nám chlapci předvádějí, by si měli rozšířit předmět podnikání o "výchovu a vzdělávání". Mnozí z nás již díky nim mají skoro dokončené právnické vzdělání. Zatím je to z jejich strany krom příživničení na slušných lidech i nepovolené podnikání (ve výpisu z obchodního rejstříku tuhle činnost nemají). Dal bych jim lopatu a krumpáč, ať ví, jak se peníze vydělávají prací.

Urvat co se dá!

(Bouda, 16. 1. 2008 23:29)

Jasně - urvěte co se dá dokavaď si na vás ještě pořádně nedošlápli!

Poloviční výpalné

(Franta, 16. 1. 2008 23:19)

Takže výpalné nikoli 70, ale jenom 35 tisíc? Díky, nechci!
A co takhle nějaký kontakt na ty tisíce spokojených, pánové?

Jak je možné se dohodnout skutečně !

(EO Servis s.r.o., 16. 1. 2008 23:01)

Postup, v případě snahy klietna řešit spor dohodu naleznete na našich, tento blog komentujících strákách, www.ondrejkovic.estranky.cz

Doporučuji poslední odkaz prostudovat... výše uvedený postup není pravdivý. Nikdy jsme nikomu neslibovali možnost okanžitého zrušení smlouvy a to můžou potvrdit všichni klienti, kteří s námi jakoukoliv dohodu sjednali

Těmto pánům nevěřte ani pozdrav.

(Prášil, 16. 1. 2008 22:28)

Mají vychování řeznického psa a chovají se jak pijavica. Sajou, sajou až....
Na ně platí pouze neustupovata a ruka zákona, ktrým se ohánějí, ale šikovně jej obcházejí a nedodržují. Co již zůsobili zla a přidělali vrásek poctivým podnikatelům. Nedejme se. Příště by to mohlo být horší. S jídlem roste chuť.