Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dohoda s EO Servisem? Nikoli podle nich!

11. 2. 2008


Co vás napadne, pokud si přečtete toto (navrhované zkrácení smlouvy na jeden rok)? Jak jsme se shodli s některými z Vás při telefonických hovorech a mailové konverzaci, připadá nám to podobné, jako kdyby Vás někdo přepadl na ulici a chtěl Vás okrást o Vaše peníze s dodatkem, že když se nebudete moc bránit, tak Vám sebere jen půlku peněz. Co by jste mu na to řekli? Taky Vás napadají jen samé výrazy, jež nelze publikovat před 22:00 hodinou?

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Usvědčení

(JUDr., 12. 2. 2008 9:39)

Doufám, že neprozrazuji nic tajnému, řeknu-li, že ostentativním prohlašováním, že si klient před "kliknutím" měl řádně přečíst VOP a že je jeho chyba, když tak neučinil, EO Servis jednoznačně svědčí proti sobě. Prezentuje tím totiž, že celý jeho "projekt" je postaven právě na předpokladu, že klient si VOP nepřečte a lehkomyslně odklikne. Omyl EO Servisu spočívá v tom, že je dost takových "klientů", kteří si VOP přečetli a mohli tedy rozpoznat jejich změněnou podobu v době prvních výzev k platbě.

co nabídnou

(rten, 11. 2. 2008 20:21)

co nabídnou těm,kterým poslali odstoupení od smluvního vztahu?

Co k tomu dodat ...

(Petr, 11. 2. 2008 18:22)

Moje babička z moravy říkala "kdo lže, ten aj krade a kriminálu neunde" (moudrá to žena). No a chlapci mají dobře spočítáno, že na ulici od lidí toho nevymáčknou dost, tak udělali stránky (tedy maketu stránek)a pěkně si lžou a kradou a doufám že tomu kriminálu neundou. A to, že je to zlodějna jak vyšitá a oni "cigánijó" (to je také po moravsku, píšu to, aby chlapci rozuměli, nechci se dotknout některých našich spoluobčanů) to je snad dnes už také jasné každému z nás. Já se jen divím, jak může mít někdo na takovéto podnikání žaludek, když svědomí jim evidentně chybí.