Jdi na obsah Jdi na menu
 


E-Shopy

8. 2. 2008
Na úvodní stránce portálu www.eocentrum.cz se dole skví tento text:

"Služba "E-shopy" projde kompletní obměnou. Vzhledem k velkému zájmu o tuto službu budou shopy kategorizovány nejen podle druhů zboží, ale i podle okresů a měst pro co nejrychlejší dopravu. Do našeho projektu se zapojí i přední české internetové obchody, což naláká velké množství koncových zákazníků."

Až budete mít chvilku času, tak si ty E-Shopy (záložka E-obchody) rozhodně projděte - tak velký zájem se opravdu málokde vidí :-)
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zájem o e-shopy

(Petr, 8. 2. 2008 22:19)

No tak e-shopy opravdu nemají chybu. Používáním takového shopu by se člověk dostal i do křížku se zákonem, minimálně s ČOI, jelikož dokud člověk nemá zboží v košíku, tak ani neví, zda cena je uvedená bez daně nebo s daní. ČOI by to nazvala klamáním spotřebitele. No vlastně čemu se divím, celé stránky, potažmo EO servis se jinak než než klamáním zákazníka živit nedovedou. Takže platba za používání e-shopu na EOC by stála aktivaci, udržovací poplatek a pokuty od ČOI. Pro srovnání třeba na www.vltava2000.cz člověk sice taky nedostane k dispozici e-shop, který by "nadchl", je to aplikace napsaná před několika lety, ale je to funkční, umí to přímo komunikovat s několika účetními programy (např. MoneyS3) a je to za babku, tedy bez měsíčního udržovacího poplatku a navíc s možností 30 dnů na bezplatné otestování bez hrozby postihu ze strany ČOI pro případného provozovatele. Divím se, jak může být zrovna o tuto službu tak veliký zájem zrovna u EOS, protože tohle by si dovolil používat k podnikání jen ... no raději ani nepoužiju přirovnání, protože nechci nikoho urazit (i tupé zvíře má svoji důstojnost). Opravdu programátorská práce středoškoláka nevalného prospěchu. A jsem zvědav na to zapojení předních českých internetových obchodů. Myslím, že nemají o práci nouzi a EOS k životu nepotřebují stejně tak jako my. Navíc za ty prachy by si mohli dovolit reklamu třeba v televizi a ostatních médiích (i když to je vlastně v případě EOS v ceně "balíčku komplet" také, jak je vidět).