Jdi na obsah Jdi na menu
 


EO Servis se chystá ke krachu a vyvedení peněz

13. 12. 2011

Dosavadní společný postup poškozených proti EO Servisu spolu s nekompromisním postupem finančního úřadu a prohranými soudy o vrácení bezdůvodného obohacení i o zrušení rozhodčích nálezů zjevně nutí EO Servis k úhybným manévrům.

Zřejmým účelem je konečná příprava EO Servisu ke krachu a přelití všech aktiv do soukromých rukou zúčastněných podvodníků. Pravdou je, že přes daňový ráj se poškozeným budou pohledávky vymáhat docela špatně. Je smutnou realitou, že naše neschopná a laxní Policie spolu se státní zástupkyní (mimo jiné - viz tento seznam) tomuto již dávno předpokládanému vývoji a hrozícím škodám pouze nezúčastněně přihlíží.

Jednatel podvodné společnosti EO Servis (tedy podvodník) Lukáš Jurenka (viz soudem opakovaně potvrzené úmyslné uvádění mnoha jiných osob v omyl) je nyní jednatelem další podvodné společnosti - RES online s.r.o. Že jde o pouhé "přelití" jednoho subjektu do druhého za pochodu se můžete přesvědčit zde - stále je zde uváděn původní název "EO Servis s.r.o.".

Dalšími společníky této "nové" firmy jsou dvě prázdné "třicetidolarové" skořápky z daňového ráje v americkém státě Delaware. Jedna z nich je i společníkem EO Servisu a jejím jménem jedná nám dobře známý soudně trestaný Michael Kojdl, který takovýmto způsobem obchází české zákony, neboť se svým flastrem by rozhodně tak jednoduchý vstup do podnikání jako osoba mít nemohl.

Jelikož doposud nebyla v Obchodním rejstříku zveřejněna sbírka listin této "nové" podvodné firmy, můžeme se pouze domnívat (avšak velmi důvodně), že za druhou prázdnou skořápkou se skrývá hlavní orgaizátor celého podvodu - nám známý gauner "Šišla", alias Petr Dohnal.

Parametry "smlouvy", kterou EO Servis "nabízí" prostřednictvím již značně profláknutých klamavých formulářů se prakticky neliší od těch dosavadních. Přesvědčit se můžete zde.

Exekuční tituly hodlá EO Servis tentokrát opět (již tradičně) nakupovat u soukromé obchodní společnosti Unie pro rozhodčí a mediační řízení na základě vzájemně výhodného obchodnického vztahu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Funguje to

(Antonín, 24. 5. 2012 22:31)

Vazeni,ty návody,co nám doporučuje David přece funguji. Ti lumpove se pravdepodobne nejvíc boji auditu z financaku. Od té doby co jsem poslal podnět na FU mám svatý klid. Děkuji Davide za radu.

pomozte prosím

(Petr, 27. 1. 2012 15:17)

Pomozte, prosím, podepsali jsme RES formulář v domnění, že jedná o údaje z ČSÚ..

Re: pomozte prosím

(Zdenka, 6. 2. 2012 15:04)

Bohužel i my jsme podepsali RES formular. A jak tak ctu na techto strankach nezbyde nic jineho nez absolvovat anabazi se vsemi dopisy a verit, ze soud ke kteremu se asi dostaneme rozhodne v nas prospech.

Re: Re: pomozte prosím

(Mgr. David Ondrejkovič, 6. 2. 2012 17:53)

Spíš k žádnému soudu nedojde - oni dobře vědí, že když narazí na odpor, tak nemají sebemenší šanci - jenom spoléhají na to, že to nevíte Vy.
Postup:
1) Odmítací dopis jednateli podle šablony zde - písemně a s dodejkou (nebo mi napište mail)
2) Ignorace, ignorace, ignorace
3) Když dorazí rozhodčí žaloba - napsat a do 7 dnů poslat vyjádření písemně a s dodejkou
4) Připravit si žalobu na zrušení rozhodčího nálezu, kterou podat co nejdříve poté, co rozhodčí nález dorazí - šablona zde nebo mi napište na mail (až dorazí ta žaloba nebo ten nález)
5) To je vše - vychutnejte si porážku podvodníků :-)

Re: Re: Re: pomozte prosím

(Jan Kalina, 12. 3. 2012 6:02)

A po porazke zmrdov este treba oboznamit exekutora, a upozornit ho, aby nemohli exekuciu spustit medzi vynesenim rozsudku az po jeho dorucenie.

naznak sebereflexe z EO?

(marek, 19. 12. 2011 10:58)

IQ 49, degenerovaný, analfabetický, zapšklý, posednutý a manželkou opuštěný debil

krasna slova skvele popisujici tu kryptobolsevickou verbez z EO

proč ta cenzura ?

(EO Servis, 13. 12. 2011 19:51)

Pane Davide a proč tu ta smlouva není nikde k nahlédnutí (jako většina), aby každý s IQ nad 49 jasně viděl, že něco takového označit za "podvod" může jen degenerovaný, analfabetický, zapšklý, posednutý a manželkou opuštěný debil ?

A proč tu nikde nestojí nic o tom, jak Vás dnes u soudu paní soudkyně krásně vykopla a jak jste se vztekal jak malé dítě a jak nakonec firma EO Servisu zaplatí 6.000,- Kč, protože to Vy jste jim poradil s tak famózním textem žaloby? Že by se Vám to, co se nehodí prostě nechtělo ukázat ?

:o))))))))))))))))))))))))) krásný večer.....

Re: proč ta cenzura ?

(Petr, 15. 12. 2011 19:33)

EO servis timto "popisem" jen potvrzuje,ze jsou jen sráči.

Re: proč ta cenzura ?

(Mgr. David Ondrejkovič, 17. 12. 2011 9:52)

Však lidé dobře vědí, kdo je chtěl od samého počátku SPROSTĚ PODVÉST! A kdyby to náhodou někdo nevěděl - stačí si přečíst několik rozsudků, kde je to pravomocně judikováno.

Hanba

(Jirka, 14. 12. 2011 18:43)

Jako Moraváka mě mrzí, že hodně podvodných firem má sídlo v Brně.
EO servis patří mezi ně. Je mi hanba za tyto lidské hyeny.

IQ pod 49

(Petr, 13. 12. 2011 21:20)

To co vymyslí Dohnal nebo Jurenka nemůže být nic jiného než podvod máte již prostě takovou nálepku a divím se, že nelezete kanálama.