Jdi na obsah Jdi na menu
 


Finální verze Zprávy Evropského parlamentu

28. 2. 2009Schválená verze Zprávy Evropského parlamentu o nepoctivých katalogových firmách se v podstatných parametrech nijak neliší od schváleného návrhu o kterém jsme informovali zde.

Finální verze je především podrobnější, zahrnuje více metod, které nepoctivé katalogové firmy používají a již počínaje názvem nazývá věci více pravými jmény. Dále zahrnuje i rozšířený návrh opatření, která by členské státy EU měly postupně přijmout pro zamezení těchto praktik.

Finální verzi zprávy můžete získat zde. Rozhodně jde o zajímavé čtení!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re:Hlavně realizovat

(AK..., 6. 3. 2009 11:50)

Já činím naprosto stejně jako vy všichni níže píšící s tím rozdílem, že já ještě přesně pojmenovávám a zdůvodňuji, proč tak činím. A dotyčným sděluji, že mohou poděkovat právě a jen firmě EO servis Brno!!!! Dělejme tak všichni a myslím si, že žaloby na náhradu ušlých zisků od těchto mnohých poctivých firem na sebe nenechají dlouho čekat....

re:re: hlavne realizovat

(Petr, 2. 3. 2009 12:54)

No je to pravda, maily s nabídkou zařazení do katalogu mažu již skoro automaticky. Možná, kdyby poctiví tvůrci katalogů podali žalobu na EO servis pro náhradu škody a ušlý zisk, tak snad i uspějou, tedy v právním státě určitě.

re:hlavne realizovat

(nemo, 2. 3. 2009 10:08)

no ja jsem od te doby take zadnou reklamni nabidku neprijal, kazdy kdo zavola tak ho tak trochu odpalkuju....a je to hlavne kvuli eo servisu....

Hlavně realizovat

(taky podvedený, 1. 3. 2009 21:13)

Vskutku zajímavé a poučné čtení. Hlavně aby se taky dostalo k těm, kteří k ralizaci opatření proti podvodníkům stejného, nebo podobného ražení můžou něco udělat.
Kladu si otázku? Proč to jde jinde a u nás je to problém? To naši představitelé nemají zájem, aby se u nás v klidu a bez obav, že vás někdo podvede dalo podnikat?
EO servis Brno, dosáhl toho, že dnes striktně odmítám veškeré nabídky. Možná poctivé. Nevím. Dokavaď u nás budou mít zelenou "podnikatelé" podobného ražení, budu tak činit dál. Nemám čas ani schopnosti, každou smlouvu rozpitvávat a podrobně zkoumat. Myslím, že takto nejednám po zkušenostech s EO jenom já.