Jdi na obsah Jdi na menu
 


Malý ztrácí nervy - přečtěte si jeho dopis

31. 3. 2010

Bez dalších komentářů zde zveřejňuji e-mail, který mi Malý před chvílí zaslal. Obrázek si udělejte sami a v žádném případě se neobávejte, že bych sešel z nastoupené cesty, neboť takovýmito výhrůžkami mne naopak povzbuzuje ke zintenzivnění mé činnosti při koordinaci tisíců jeho obětí, neboť se tímto ukazuje, že tato cesta je velmi účinná:

*******************************************************************************

 

Věc: výzva k okamžitému odstranění poškozujícího obsahu a zanechání poškozujících a šikanozních aktivit.


Vážený pane magistře,

opakovaně a naposledy před zahájením právních kroků proti vaší osobě vás vyzývám smírnou cestou, abyste okamžitěustoupil od vámi soustavně a záměrně vykonávaných aktivit a to zejména, abyste odstranil z vašich www stránek poškozující obsah týkající se mé osoby a společnosti TopInternet s. r. o. a dále abyste okamžitě ustoupil od šikanozních emailů, které mi opakovaně a soustavně zasíláte a které již zcela přesáhly snahu o výkon práva a staly se pouze vaší osobní soukromou aktivitou zjevně směřující k šikanoznímu a obtěžujícímu jednání a to i v soukromé rovině.

Vaše jednání dle mého názoru dávno přesáhlo to, čím se opakovaně zašťiťujete a to vaše tvrzení o zastupování řady “poškozených klientů”, o společném postupu a důsledném vymahání práva. Domnívám se tak, že vaše jednání nabylo rozměru úmyslného poškozování, cíleného šikanozního jednání, provokace a užívání bezprávních výhružek. Dále vás vyzývám, abyste okamžitě ukončil obesílání klintů naší společnosti a nabádání ostatních, aby se na tomto obesílání podíleli a aby se připojili k trestnímu oznámení. Své klienty, členy svého sdružení, podle mého názoru opakovaně uvádíte v omyl tvrzením, že postupujete koordinovaně s orgány činnými v trestním řízení, a dále, že obesíláním klientů společnosti TopInternet s. r. o. plníte dohodu s policií a stáváte se tak výkonnou součástí vyšetřování před případným zahájením trestního stíhání.

Upozorňuji vás tedy na skutečnost, že pokud do 24 hodin od obdržení této výzvy neustanete ve své činnosti, která dle mého stanoviska není vedena snahou o spravedlivý výkon subjektivních i objektivních práv, nýbrž je vedena záměrnou, organizovanou a soustavnou snahou poškodit, zastrašit, k něčemu bezprávními výhružkami donutit, budu nucen postupovat právní cestou a důsledně trvat na tom, aby vám v této činnosti bylo zamezeno.

Jsem si jist, že jste si dobře vědom, že vaše jednání přesáhlo rámec postupu, jak řádně zajistit výkon práv a stalo se jakousi osobní vendetou jednotlivce zaštítěného organizačně občanským sdružením. Pokud ve své činnosti okamžitě neustanete a do 24 hodin od této výzvy neodstraníte ze svých stránek poškozující obdah, bude podáno trestní oznámení na vaši osobu pro trestné činy, jejichž skutkovou podstatu jste dle mého názoru svým jednáním již zcela naplnil va vaši činnost budu považovat za úmysl poškodit moji osobu i společnost TopInternet s.r.o.S pozdravem


za TopInternet s.r.o.
IČO: 27872408
DIČ: CZ27872408
Zapsaná: Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 123169

se sídlem:
Budějovická 1126/9,
PSČ: 140 00 Praha 4

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ultimátum

(Pitt, 31. 3. 2010 16:35)

To jsem tedy zvědav co po těch 24 hod. udělá. Kdyby chtěl podat trestní oznámení tak už to dávno udělal a nevyhrožoval.No vlastně je to jeho styl tak se není čemu divit.

Re: Ultimátum

(Ray, 19. 7. 2012 23:22)

Dlouho jsem váhal, ale na toto už reagovat musím. Přelouskal jsem několik "smyslných" odpovědí pana Malého. Ve všech nabádal všechny, kteří si myslí, že se něčeho dopustil, aby na něj podali trestní oznámení. Teď, když se mu jeho toužebné přání tisíckrát splnilo, tak si stežuje, že teda asi to nebyl tak úplně dobrý nápad :) Každopádně přesně splňuje jedno velice hezké české přísloví. Sám vyhrožuje a předpokládal, že když on nikam neposílal žádné trestné oznámení, ale jen vyhrožoval, tak to udělají i ostatní - Podle sebe soudím tebe. Naštěstí se velice zmýlil. Že on něčím vyhrožuje, ale nic nedělá, neznamená, že to tak budou dělat všichni... Mimochodem, v době, kdy tak úspěšně chtěl posílat na majitele domény trestní oznámení, tak si měl zjistit, že na právnickou osobu není možno podat účinné trestní oznámení. Jinak držím palce kolegovi Ondrejkovičovi. S podobnou praxí se setkávám v rámci svého povolání dosti často. Bohudíky ve mě zatím vítězí morální kodex pomoci bezmocným, takže se to snad v blízké budoucnosti nezmění.

Ignorovat!

(Mgr. David Ondrejkovič, 8. 3. 2011 14:25)

Ignorovat, ignorovat, ignorovat a pořád jen ignorovat. A kdyby to nepomohlo, tak znovu a účinněji Ignorovat, ignorovat a ignorovat!
Od Malého skutečně nic nehrozí - narozdíl od jiných katalogových podvodníků je Malý akorát drzý, ale jinak je to vcelku neškodný Neználek, ačkoli se snaží (vcelku neúspěšně) budit opačný dojem.

ZASE a POŘÁD DOKOLA !!!

(Martin, 8. 3. 2011 14:22)

Dneska mi od TopInternet s.r.o. přišla zase a opět !!! FAKTURA
a pořád dokola to samé !!!

PROBOHA TEN ČLOVĚK ZA TY PODVODY JEŠTĚ NESEDÍ ???

směje se všem do obličeje a klidně si to dělá dál ??????

Martin

Malý se pasoval na státního zástupce

(poškozený TOPinternetu, 6. 4. 2010 17:36)

Pokud vím, tak pouze státní zástupce může posoudit zda někdo naplnil skutkovou podstatu trestného činu.

Žádné obavy

(Patrik Henrych, 4. 4. 2010 19:28)

Žádné obavy, my je dostaneme všechny.

půjdu do lochu

(Peter, 1. 4. 2010 15:43)

Podvodník píše :
Pokud ve své činnosti okamžitě neustanete a do 24 hodin od této výzvy neodstraníte ze svých stránek poškozující obdah, bude podáno trestní oznámení na vaši osobu pro trestné činy...
Ale to nejsou stránky Mgr. Ondrejkoviče, ale i moje, protože patří našemu občanskému sdružení - tak nás asi nechá zavřít všechny... :-(

malý ubožák

(DrFreeze, 1. 4. 2010 13:37)

1. proč posílá čtyři odstavce, když jsou všechny skoro stejné? Buď byl fakt navalený a nebo rozzuřený (tím líp)
2. proč už nevyhrožuje tím, že to předá právnímu oddělení, jak to míval ve zvyku? No, buď Topinternet žádné nikdy neměl nebo už všichni zaměstnanci utekli :-)

Nejlépe začít u sebe.

(čtenář, 1. 4. 2010 13:26)

Pan Malý ať si laskavě uvědomí, že každá akce budí protiakci. Nebýt jeho, mírně řečeno, neseriózního a podvodnického jednání, nebylo by třeba ani těchto stránek.
Ať se zamyslí nejdříve sám nad sebou a pak teprve dělá BuBuBu.
Jelikož ze samé podstaty věci, nelze poškodit co poškozené již je, postrádá logiku jeho požadavek na odstranění "poškozujícího" obsahu těchto stránek.

3 promile

(Mgr. David Ondrejkovič, 1. 4. 2010 8:25)

Sice jsem původně jeho výtvor nechtěl komentovat, ale čím pečlivěji a stále dokola to čtu, tak vzhledem ke značně blábolivému a stále se opakujícímu obsahu v některých částech mailu nabývám dojmu, že poměr autorovy krve v alkoholu rozhodně neodpovídá stavu, který by bylo možno označit slovem střízlivost.

pro Topinternet

(Petr, 31. 3. 2010 20:43)

Na těchto stránkách se zobrazují fakta,která jsou snadno ověřitelná a také úvahy a návody na obranu proti agresivnímu a nekálému podnikání.Reakce nepoctivých firem svědčí o tom,že tyto stránky jsou velice účinné a užitečné.

Nic neudělá

(Mgr. David Ondrejkovič, 31. 3. 2010 17:17)

Je to v podstatě zbabělec - neudělá vůbec nic. Něco takového mi neposílá poprvé. Snažím se jej bezúspěšně vyprovokovat k nějaké akci už dlouho a nedaří se - bohužel.

Kdysi jsem četl takovou parodii na "řešení rasové otázky v JAR" ze strany OSN:

"Rezoluce číslo 1557784458444: Jestli okamžitě nepřestanete hromadně vyvražďovat černochy v JAR, tak Vám už vážně, ale opravdu smrtelně vážně pošleme rezoluci číslo 1557784458445!!!"