Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nová vlna bezzubého oběžování od TopInternetu Michala Malého

9. 8. 2011

Michal Malý opět rozesílá hromadně e-mailem své bezzubé výhrůžky tohoto znění:

"Dobrý den,
s ohledem na to, že přes opakované výzvy nebyla z Vaší strany uhrazena fakturace za provoz Vámi objednané prezentace na www.rejstrikfirem.cz upozorňujeme, že v případě jejího neuhrazení bude úhrada uplatněna u Vámi příslušného soudu tak, aby byl vydán

platební rozkaz na úhradu dlužné částky, úroku zprodlení a souvisejících poplatků.

Ke dnešnímu dni nebyla uhrazena výzva k úhradě (viz. příloha) za Vaši prezentaci, která je po splatnosti. Objednání hrazené prezentace Vám bylo opakovaně doloženo, dále Vám, bylo potvrzeno doručení výpovědi z objednaných služeb s upozornměním, že je nutno mít uhrazen předchozí chod prezentace.

Přestože byly Vaší společnosti zaslány jak Vámi uvedený email, tak prostřednictvím České pošty již 2 upomínky, prezentace není ke dnešnímu dni z Vaší strany uhrazena. Upozorňujeme, že pokud nebude přiložená výzva k úhradě uhrazena do 5 pracovních dní , bude uplatněna prostřednictvím platebního rozkazu. Tato výzva je zaslána jako pokus o smírné řešení zatím bez poplatků z prodlení a poplatků za uplatnění platebního rozkazu, které by pak několikanásobně přesáhlo cenu roční prezentace o úrok zprodlení a související poplatky.

Doporučujeme realizovat úhradu do 12. srpna, vyhnete se tak zbytečným poplatkům, protože na uplatnění úhrady prostřednictvím platebního rozkazu již nebudete předem upozorněni.

--
hezký den

Michal Malý

TopInternet s.r.o.
IČO: 27872408
DIČ: CZ27872408

Zapsaná: Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 123169

se sídlem:
Doudlebská 1046/8
PSČ: 140 00 Praha 4

INZERCE A-Z: www.einzerce.cz
 
email: support@topinternet.cz

www.rejstrikfirem.cz"


Věřím, že mezi čtenáři tohoto webu již není nikdo, kdo by jeho mailům přikládal sebemenší význam, protože se v různé podobě opakují již zhruba od roku 2004, každopádně však doporučuji všem, kteří tak ještě neučinili, aby si přečetli
tento článek. Najdete tam i co je platební rozkaz, který Malý ve svém dopise tak zvýrazňuje.

Kdo na jeho bezzubé výhrůžky ještě nikdy písemně nereagoval, doporučuji mu odeslat na adresu TopInternetu uvedenou v záhlaví jeho mailu tento dopis. K dopisu je možno použít i přílohy dle vlastního výběru například odsud.

Pokud by Malý své výhrůžky splnil a POPRVÉ ZA EXISTENCI TOP INTERNETU by skutečně zažaloval u soudu všechny, kterým poslal tuto výhrůžku, pak musí jít zřejmě o skrytého nejbohatšího muže tohoto státu vzhledem k soudním poplatkům, které by za to musel zaplatit aniž by měl zaručenu byť jen minimální naději na návratnost. Uvědomte si, že to nikdy neudělá - stačí mu peníze od těch, kteří nic neřeší a zaplatí nebo kteří se bojí slovního spojení "platební rozkaz".

Pokud by i přesto pro výstrahu zažaloval jednoho až dva poškozené (aby zastrašil ostatní), pak stačí do 15 dnů od obdržení platebního rozkazu od soudu (což fakticky není nic jiného než informace od soudu pro vás, že na vás byla podána žaloba na kterou však musíte reagovat) poslat tzv. odpor - což je stručný dokument, který máme v zásadě připraven a je vám v případě potřeby okamžitě k dispozici na adrese ondrejkovic@klikni.cz. Jediným nebezpečím je v takovém případě hrát mrtvého brouka a nepřebírat poštu - to by mohl být určitý problém - jinak ne, protože Malý by soud prohrál a VELMI dobře to ví, protože v množství jeho obětí je jejich jejich největší argument. Jenom to zkouší - mimo jiné i proto, že v dobách dovolených předpokládá vyšší pravděpodobnost toho, že se mail dostane do ruky někomu, kdo o záležitosti není informován, ten zpanikaří a zaplatí, aniž by si cokoli ověřil.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Díky autorovi za tento článek

(Karel, 10. 3. 2012 20:13)

Jsem si jistý, že jsem si žádnou placenou prezentaci neobjednal. Avšak jsem si s těmito smyšlenými fakturami lámal hlavu od roku 2009. Krom svého svědomí jsem ale neměl nic v ruce. Teď alespoň vím, že se jedná o dobře vymyšlenou past a zlodějnu. Díky

copak to nikdy neskončí? :-(

(Zdena, 22. 2. 2012 10:26)

už zase dorazil výhružný email od toho lempla......nepříjemný pocit to mě věřte,hned zkažený celý den....

Opět TopInternet

(Tomáš Medek, 25. 1. 2012 13:37)

Dobrý den, tak nám opět přišla faktura a dopis od p. Malého, tentokrát i s nabídkou že nám fakturu upraví tak, abychom si ji mohli dát zpětně do účetnictví. Fakt drzost!
Nemáte povědomí jak to vypadá s tou hormadnou žalobou? Podklady za firmu jsme poslali ale nikdo od policie nás nekontaktoval...

Re: Opět TopInternet

(Dana, 16. 2. 2012 11:29)

Dobrý den, 23.1.2012 nám také opět přišla hromada faktur a nabídka upravení data ....dopis s výhružkou o vydání platebního rozkazu a další nesmysly. Poslední dopis přišel včera kde byla faktura na prezentaci na další období 25.11.2011 - 24.11.2012 . Tak jako ostatní lidé jsme si nic neobjednali , nic nechceme a nic nezaplatíme.... Pan Malý asi neví kdy má skončit s jeho otravnými dopisy a emaily...nevím kde se připojit k hromadné žalobě a zda to má smysl ???....

Malý-výhrůžky

(Gabriel, 2. 12. 2011 16:38)

Dle mých informací jde panu Malému hlavně o toto:
U FU 4 má celkem slušný dluh a jeho jediná obrana, proč ho nemůže zaplatit je, doložení odeslaných Fa stím, že mu jeho klienti neplatí.
Jo a dnes mi přišla fa za dva roky a samozřejmě ty bláboly okolo.Myslím že ten blb nedá pokoj nikdy.

Re: Malý-výhrůžky

(Pitt, 5. 12. 2011 23:29)

Po odeslání odmítacího dopisu mi dal asi rok pokoj a těď se zase ozval, a má to docela dobře načasovaný ve stejný den přijde faktura poštou a e-mail. Ten nedá pokoj dokud ho nezavřou a počítám že nám budou chodit faktury i z kriminálu.

Tak se opět ozval...

(Irena Plischková, 2. 12. 2011 13:28)

...tentokrát si dal práci a přiložil faktury i za poslední 3 roky. I když mu byl v roce 2009 zaslán dopis s dodejkou, kde jsme výslovně uvedli nesouhlas a žádali jsme o vymazání našich údajů z dané databáze, stále jsme obtěžováni. Tudíž nezbývá asi nic jiného, jak podat trestní oznámení a současně zvažujeme i podání na úřad pro ochranu osobních údajů za nepovolené nakládání s našimi údaji. Nebo máte někdo jiný tip, jak se toho neřáda zbavit?
Veliké díky panu Ondrejkoviči...

malý

(petr, 16. 10. 2011 21:33)

je to srab a tlučhuba.nikdy nepůjde do žádné osobní konfrontace.je někde zalezlej v díře a bojí se vystrčit hlavu ven,protože by mu jí hned někdo urazil.přes počítač toho napíše,ale jinak je to fakt ubožák zbabělej.

malý

(petr, 16. 10. 2011 21:25)

je to sráč a bezpáteřní svině.dluží na koho se podívá,ten by okradl i svojí matku.a taková verbež nám vládla,neb tato lidská zrůda seděla v parlamentu.dluží mi peníze a když jsem jec htěl zpátky tak na mě poslal kámoše policajty,prý ho vydírám.vrchol všeho.tak dostal naloženo a já šel málem do lochu.vúbec na něj nereagujte

Topinternet

(Magda, 6. 10. 2011 18:34)

Zajímalo by mě, jestli by vůbec soud uznal požadavek p.Malého vůči "neplatičům", když všem zasílá proforma faktury. Jak je to posuzováno z nějakého účetního hlediska??? A ještě by mě zajímalo, když nemá pan podnikatel prostředky na zasílání výhružek poštou, jestli jeho bláboly,které píše mejlem , mají nějakou platnost. Protože já schovávám veškerou písemnou dokumentaci zasílanou z naší strany,vč. podacích doporučených lístků a on se mnou komunikuje výhradně emailem.

pan Malý

(Iva, 15. 9. 2011 12:35)

Dobrý den, tak dneska mi pan Malý poslal dokonce dva e-maily (v odpověď na ten můj, kdy jsem se nestyděla uvést, že pokud mě bude kontaktovat, pak se spojím s TV Nova - zřejmě k němu měl co říct a snažil se mi dokázat, že není podvodník - nechápu), ale co už mě opravdu dostalo, když napsal, že jsem služby na rejstrikfirem nevypověděla, ačkoli jsem od něj dostala výše uvedený dopis, kde je jasně napsáno, že "bylo potvrzeno doručení výpovědi z objednaných služeb". Další fakturu ovšem nepřipojil. Tak opravdu nevím, jestli mi zase za pět let nepřijde už údajně kolikátá upomínka na neuhrazenou fakturu za období od roku 2009 a výše a ještě mi vyhrožuje soudem, za vyhrožování "medializací za účelem újmy". Je možné tohle ignorovat?!

Re: pan Malý

(Mgr. David Ondrejkovič, 15. 9. 2011 16:02)

To všechno dokazuje, že JE podvodník :-) A ještě asi navíc ožralej, protože takový nesmysly snad ani nejde napsat za střízliva. Vykašlete se na něj a už ho ignorujte - on nemá co jiného na práci a bude si s Vámi pořád jen dopisovat a přesvědčovat Vás o nesmyslech. Ignorujte ho - je to jen tlučhuba - nic Vám od něj nehrozí!

Re: pan Malý

(Petr, 17. 9. 2011 9:50)

Maly mi posila kazde Vanoce upominku-darek jiz od r.2004.Panu Ondrejkovici 100 procentne verim a tak "malemu" jsem nikdy nic neposlal-jen jsem podal trestni oznameni-viz vzor na techto strankach.Tak budte bez obav.Pan Ondrejkovic si jiz poradil s daleko vetsimi grazly a vyderaci nez je tento "maly" Ze zacatku mi to taky silne lezlo na nervy-coz ten ozraly skret maly umi vyuzivat a nasirat.Budte ale bez obav!!!!!!!

kauza Malý

(Lucie, 2. 9. 2011 18:55)

Dobrý den obtěžování a výhružky ze str.p.Malého se stupňují už vyhrožuje soudním nažízeník k zaplacení . Už nevím co dělalat je to zoufalá situace a živnostenský úřad to nezajímá .POMOZTE PROSÍm mám obavy že mi u dvaří zazvoní eksekutor

Re: kauza Malý

(Mgr. David Ondrejkovič, 2. 9. 2011 18:57)

Nezazvoní - NEMŮŽE! Pošlete mi prosím svůj telefon na adresu ondrejkovic@klikni.cz - zavolám Vám.

Re: Re: kauza Malý

(Pitt, 6. 9. 2011 18:35)

Taky jsem byl zoufalý a poslal jsem mu odmítací dopis podle vzoru který je zde uveden a zdá se že už asi rok přestal obtěžovat tak snad to tak vydrží.

Re: Re: Re: kauza Malý

(SWIT, 12. 9. 2011 20:55)

I naše firma bohužel stala objetí nekalých praktik topinternetu, pro to jsme se vloni bez váhání připojili k trestnímu oznámení. Zajímá mně, jak pokračuje šetření v této věci a kdy tak asi bude soud? Rád bych zúčastnil soudního jednání.

Re: Re: Re: Re: kauza Malý

(Mgr. David Ondrejkovič, 12. 9. 2011 20:58)

Až nějaký soud bude - určitě se to dozvíte tady v Aktualitách. Malý zatím jenom rozesílá dopisy a maily a na jeho hloupé a nesmyslné řeči žádný paragraf v trestním zákoně není (a nad rámec těch blbých keců zatím ještě NIKDY nešel, ačkoli tím vyhrožuje už od roku 2004