Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pes který štěká nekouše, akorát mu smrdí z tlamy

3. 2. 2011Na počátku prázdnin se podvodník Dohnal (viz
zde - str. 6 dole) a gauner Jurenka (viz např. tento výklad) rozhodli k opětovnému zastrašování mé osoby (pokolikáté už?) podáním dvou téměř identických civilních žalob na ochranu osobnosti a ochranu dobrého jména právnické osoby. Blíže o jejich tehdejším podání je psáno zde.

Když jsem se bezprostředně poté začal zlehka zajímat o procesní stránku věci, začalo být poměrně jasno, že mafiánský spolek disponující několika advokátními kancelářemi prostě NEMOHL NEVĚDĚT, že se tento druh žalob podává ke Krajským soudům jako k soudům prvního stupně. Bylo tedy zřejmé, že jde pouze o šikanózní úkon bez skutečného obsahu.

Pro jistotu jsem tedy k oběma žalobám napsal toto stručné vyjádření a čekal - respektive z povzdálí nenuceně sledoval cvrkot.

No a počátkem tohoto týdne jsem obdržel dle očekávání (a na své vyžádání) pravomocné usnesení o zastavení řízení pro nezaplacení soudního poplatku!

Ohledně druhé žaloby je situace stejná - tam dokonce ještě soud obeslal
pro jistotu zvlášť s výměrem soudního poplatku právního zástupce a poté, co tento nereagoval ještě samotné žalobce - nicméně doposud soudu žádný poplatek dle očekávání uhrazen nebyl, přičemž definitivní lhůta jim končí 10. února.

Doufám tedy, že se výše uvedené zbabělce podaří tímto článkem vyprovokovat k zaplacení alespoň toho druhého soudního poplatku, aby mé poměrně rozsáhlé vyjádření k věci samé, plné řady konkrétních důkazů (včetně odkazu na svazek číslo 9767 o brněnské správy StB), které jsem stvořil z nudy, když jsem se v říjnu zotavoval z operace varixů, došlo svého využití. Pokud ne - bude sloužit alespoň jako zásobárna důkazů pro všechny případy.

Aktuálně 11.2.2011:
Podle aktuální informace od Krajského soudu v Praze EO Servis dle očekávání ani ve druhém řízení neuhradil soudní poplatek. Můžete to tedy brát jako přiznání k podvodnému jednání. Usnesení o zastavení druhého řízení si můžete přečíst tady. 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pravda musí zvítězit

(děda, 4. 2. 2011 19:56)

Pes který štěká nekouše, akorát mu smrdí z tlamy.
Ten smrad ale otráví daleko větší okolí a je hůře odstranitelný, než kdyby jednou kousl. Pokud by kousnul, dostal by po papuli a byl by klid. Takto je to těžko "větratelné". Ale jednou se to přeci povést musí. Držím palce.
Já mám díky těmto rádoby "podnikatelům" dodnes zdravotní problémy. Pokud slyším, nebo čtu jejich jména, tak si musím ihned něco zdravotního dát.

Trapáci

(DrFreeze, 4. 2. 2011 7:46)

Přestože jsou to mafiózové, je vidět, jak omezený manévrovací prostor mají.
Nezaplatit poplatek, jak uhozené, takového advokáta bych se ani klackem nedotknul...

Pravda zvítězí

(Petr, 3. 2. 2011 15:03)

Mám za to, že poplatek nezaplatí a tím se vyhnou dalšímu prohranému řízení.V červnu loňského roku měli ještě snahu zastrašovat.Zřejmě už si uvědomují proti jak silnému soupeři (OS)stojí a nekalými a podvodnými praktikami nemají šanci uspět.