Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pokračování soudní svévole v Benešově

20. 2. 2014


Dnes k nám dorazil rozsudek z Okresního soudu v Benešově ze dne 21.11.2013. Ačkoli obsah rozsudku svým textem připomíná spíše rozvitou žalobu, tak přesto Mgr. Petr ŠIMEK podepsaný pod tímto rozsudkem KUPODIVU není advokát Bezreklamky / UP Promotion, jak by se mohlo na první pohled (ale i při podrobnějším prozkoumání rozsudku) zdát, ale - ó ty hrůzo - SOUDCE.

Dnes doručený rozsudek, který si svým odůvodněním nezadá s těmi "nejskvělejšími" produkty PR Bezreklamky / UP Promotion Daniely Pavlíkové, "blahé" paměti, si můžete přečíst zde.

Stručně shrnuto - pan adv....pardon soudce Šimek zastává názor, že kdokoli má právo používat vůči vám nekalé praktiky aniž by to mělo vliv na platnost smlouvy. Nabízí se tedy logická otázka, proč se vůbec zákonodárce namáhal s tím nějaké nekalé praktiky v zákoně definovat?

Zároveň dotyčný soudce - poté co nejprve pečlivě vyloučil veškeré důkazy, které to prokazovaly, tvrdí, že v jednání jeho klie.....pardon žalobce, nelze spatřovat žádnou ze zákonem definovaných nekalých praktik - tedy ani klamavou reklamu. Důvodně se domnívám, že za podobné tvrzení by ve škole dostal přinejmenším vyhazov od zkoušky.

Přístup tohoto soudce k posouzení obsahu smlouvy - tedy co vlastně Bezreklamky / UP Promotion za onu cenu "prodává", vyvolává úporný dojem, jako by snad sám byl tichým společníkem této firmy, neboť mu "prodávat vzduch" přijde zjevně zcela normální.

O morálním profilu jmenovaného představitele soudní moci jmenovaného prezidentem republiky, který takto urputně a přitom zcela vědomě drží ochrannou ruku nad mnohokrát usvědčenými podvodníky (v obecném slova smyslu), si prosím učiňte své závěry každý sám.