Jdi na obsah Jdi na menu
 


Reportáže o katalogových podvodech - dnes na několika TV - Intercable Verlag AG

7. 7. 2009Dnes ve večerních zpravodajských relacích odvysílali tyto TV stanice:
 
ČT 1 / ČT 24
 
TV NOVA (1.reportáž)
 
TV Markíza
(10. reportáž)
 
reportáže věnované především švýcarským podvodným katalogovým firmám Intercable Verlag AG, NovaChannel, Premium Recovery a Eucodata. Připravujeme další reportáže o podvodných katalogových firmách ECG, EO Servis, TOP Internet a spol.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

podvody ze Seyshil

(Katka, 24. 2. 2011 0:06)

Teď v ůnoru jsem také obdržela mail, že mám zaplatit 59,95 Euro. Napsala jsem jim, že jsou podvodníci, ale za dva dny mně poslali další fakturu na druhý mail (služební) a s celou adresou. Tzn, že tu mají lidi na zjišťování osobních údajů. Zítra jsu na Policii podat tresní oznámení. Nic platit nebudu.

katalogové firmy

(monika z., 19. 4. 2010 14:21)

Protože jsem se také stala čerstvou oběté firmy Euro business guide,odesílám kontakt na pana doktora,který mi velmi pomohl.Ano,jedná se o další podvodnou katalogou firmu.Hlavně nic neplaťe.Doktor Beneš nebo Mgr.Ondrejkovic se tímto problémem zabývají již delší dobu,takže doporučuji se na ně obrátit.
ondrejkovic@klikni.cz>,benes@img.cz

Euro Business Guide

(Petr Krajáč, 1. 3. 2010 15:01)

prosím o sdělení, zda je považována za "katalogový podvod" i aktivita subjektu s názvem Euro Business Guide? za pouhé vyvěšení adresy na internetu účtují téměř 3000 Eur za tři roky a nelze od jejich smlouvy po 3 roky nijak odstoupit