Jdi na obsah Jdi na menu
 


Možný vzor dopisu pro TopInternet

5. 11. 2009Na oficiální adrese (U Habrovky 244/11) firma nepřebírá poštu. Na obálku proto pište adresu Kamenný Přívoz 244, PSČ 252 82, nebo Budějovická 1126/9, Praha 4, PSČ 140 00.

Dopis pošlete na dodejku a tu si schovejte.

Editovatelnou formu textu si můžete stáhnout zde.

****************************************************************************************************

Vaše jméno, název firmy, adresaTopInternet s.r.o.
U Habrovky 247/11, 14 000 Praha 4
Email:
info@rejstrikfirem.czVěc: Deklarace neplatnosti smlouvy


Vážení,

Nejsme si vědomi toho, že bychom s Vaší společností uzavírali jakýkoli smluvní vztah obsahující placené služby. Naopak jsme nabídku placených služeb z Vaší strany v minulosti výslovně odmítli a to například dne
(datum).


Z procesní opatrnosti Vám však oznamujeme, že jakýkoli smluvní vztah s Vaší společností pokládáme za absolutně i relativně neplatný od samého počátku.


Důvodem je především to, že jste se nás, stejně jako mnoho jiných subjektů v ČR evidentně pokusili uvést v omyl, zjevně za účelem vašeho neoprávněného obohacení. Vaše praktiky jsou již díky médiím dostatečně známy, s řadou obdobně poškozených jsme v kontaktu, takže v žádném případě nejste oprávněni domáhat se jakékoli ochrany takovéhoto smluvního vztahu, který porušuje zásady poctivého obchodního styku.


Je nám známo, že jste si dobře vědomi toho, že jsme nikdy neměli v úmyslu uzavřít kontrakt, který popisujete a z něhož požadujete plnění a také to, že jste se velmi pečlivě snažili, abychom tento úkon učinili v omylu.


Vaše jednání považujeme za nezákonné a vaše požadavky za zcela neoprávněné. Pokud tvrdíte cokoli jiného, považujeme to pouze za váš právní názor – pro nás zcela nezávazný.


Toto naše stanovisko je definitivní a nemáte jakoukoli šanci na něm cokoli změnit. Pokud se pokusíte prohloubit škody, které jste nám svým jednáním doposud způsobili, využijeme všech prostředků k účinné a aktivní obraně.


Zároveň vás vyzýváme, aby jste okamžitě ukončili jakoukoli prezentaci našich údajů na vašich webových stránkách, neboť uvádění našeho jména ve spojitosti s Vaší společností nás poškozuje díky velmi negativnímu jménu, jaké má vaše společnost v naší zemi.


Tímto považujeme věc za zcela vyřízenou a nepřejeme si z Vaší strany žádnou další korespondenci.


V........ dne.......... 2009 podpis

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář