Jdi na obsah Jdi na menu
 


Registrace svědků pro soudy proti Bezreklamky

7. 5. 2012

Podnikání a zisk firmy Bezreklamky (potažmo UP Promotion) nejsou primárně postaveny na poskytování deklarovaných služeb za spravedlivé a odpovídající finanční protiplnění, ale na předpokladu, že ekonomicky významná část adresátů jejich nevyžádaných nabídek přehlédne či nepochopí skutečný předmět jejich obchodní nabídky, v důsledku čehož tito lidé (oběti) uzavřou nápadně nevýhodnou smlouvu.

Aby firma Bezreklamky (potažmo UP Promotion) tohoto svého cíle dosáhla, používá k nim zakázané nekalé praktiky.

Pokud má být praktika hodnocena jako nekalá, pak je potřebné prokázat, že uvádí v omyl a ovlivňuje rozhodování průměrných spotřebitelů nikoli v nějakém jednotlivém případě, ale naopak hromadně, systémově a především ZÁMĚRNĚ. Každý soud pak zřetelně uvidí, že firma Bezreklamky (potažmo UP Promotion) porušuje zákon, neboť takové množství různých lidí prostě NEMOHLO udělat úplně stejnou chybu aniž by to bylo záměrem toho, kdo jim takto nápadně nevýhodnou smlouvu předkládá. S ohledem na dlouhou dobu, po kterou jsou tyto praktiky provozovány (cca 9 let) ja navíc zcela zřejmé, že o tomto omylu svých zákazníků firma MUSÍ vědět a že s ním přímo počítá.

Nekalé praktiky jsou zakázány zákonem a smlouvy vzniklé s jejich použitím jsou neplatné - zejména podle §39 a §49a občanského zákoníku.

Aby bylo možno prokázat, že firma Bezreklamky (potažmo UP Promotion) skutečně používá nekalé praktiky, které HROMADNĚ uvádějí v omyl a tento omyl svých zákazníků firma následně VĚDOMĚ využívá za účelem dosahování převážné části svého zisku, je nezbytné poskytnout si vzájemně o způsobu sjednávání smlouvy (a o tom jak jste jejich nabídku pochopili) svědectví před soudem. Pokud tak z různých důvodů neučiníte, vzdáváte se sami a dobrovolně nejúčinnější zbraně, kterou proti této podvodné firmě máte!

K přihlášení se ke svědecké výpovědi využijte prosím tento odkaz. Učiňte tak prosím i tehdy, pokud jste se již nějakým způsobem hlásili - je lepší odstraňovat duplicity než někoho vynechat. Pro případ, že někomu nejde otevřít registrační odkaz, stačí zkopírovat a doplnit následující text do mailu a ten zaslat na adresu ondrejkovic@klikni.cz s předmětem zprávy Registrace svedku proti Bezreklamky

***************************************************************************************

Dobrý den,

Zasilám svou registraci jako svědka proti společnosti Bezreklamky, dříve Bestoutdoors (potažmo UP Promotion).

Jméno:
Příjmení:
Adresa:
Okres:
Telefon:
E-mail:

Potvrzuji, že jsem při sjednavání smlouvy se společností Bezreklamky (Bestoutdoors, UP Promotion) jednal v omylu spočívajícím v samotném předmětu smlouvy, v důsledku čehož jsem nyní upomínán o platby, které jsem v takovémto rozsahu a za podmínek, které vůči mně nyní deklaruje společnost Bezreklamky (Bestoutdoors, UP Promotion) nikdy neměl v úmyslu sjednat.

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů za účelem vzájemného poskytnutí pravdivého svědectví o nekalých obchodních praktikách proti firmě Bezreklamky, dříve Bestoutdoors (potažmo UP Promotion) a s jejich distribucí osobám, které s tímto subjektem vedou soudní spor.

Podpis

***************************************************************************************

Zaregistrovat své jméno do seznamu svědků se nemusíte bát - naopak - dáte tím najevo, že se hodláte bránit a firma si tak na vás netroufne.

Čím více bude zaregistrovaných svědků, tím vyšší je jistota, že si soud hned v samém počátku řízení udělá ve věci jasno a vy soud proti Bezreklamky snadno vyhrajete.

Čím více bude zaregistrovaných svědků, tím lépe půjde tyto svědky členit podle regionů tak, aby byl jejich výslech méně komplikovaný - svědci ze vzdálených regionů mohou požádat soud o provedení tzv. distančního výslechu před svým místně příslušným soudem v místě svého bydliště (brzy zde bude připravený formulář žádosti pro tento účel - stačí vyplnit a odeslat).

Čím více bude zaregistrovaných svědků tím menší je pravděpodobnost nějaké významnější infiltrace přímo lidmi jednajícími v zájmu Bezreklamky (tedy jimi placených konfidentů) - proti tisícovkám poškozených mohou jen těžko postavit těch pár svých figurek.

Jak to bude probíhat?

Ze zaregistrovaných osob vytvoříme databázi rozčleněnou primárně podle regionů. Tuto databázi zašleme každému žalovanému klientu firmy Bezreklamky (potažmo UP Promotion) oproti zaslání naskenované kopie žaloby, kterou na něj firma podala spolu se šablonou vyjádření, které dotyčný pouze doplní svými údaji a pošle k soudu.

K těmto krokům není potřeba advokát. Pokud již advokáta máte - nedcházejte od něj a tyto své kroky s ním konzultujte. Na jednání samotné (pokud firma žalobu nestáhne) můžete jít jak sami - bez advokáta, tak i s advokátem - záleží na vás. Soudu se není třeba obávat - ani soudci nežijí ve vzduchoprázdnu a velmi rychle poznají kdo je tím nepoctivcem mezi stranami řízení.

Je také velmi pravděpodobné, že poté, co k soudu odešlete své vyjádření doplněné o seznam svědků, tak firma svou žalobu stáhne jako například zde. Ovšem pozor - po nějakém čase ji může podat znovu. Buďte proto připraveni celý postup kdykoli opakovat.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Bezreklamka

(Matoušek Jiří, 25. 5. 2012 18:09)

Dobrý den, bohužel také patřím mezi postižené s firmou Bezreklamky.cz Poslal jsem registraci svědka proti uvedené firmě.Vymáhají už 4890,- Kč. Skoro se bojím co bude dál.Pokud můžetepomoci nebo poradit tak moc prosím o pomoc. Děkuji Matoušek email jirina@sattnet.cz

Re: Bezreklamka

(Matoušek Jiří, 25. 5. 2012 18:11)

Dobrý den, bohužel také patřím mezi postižené s firmou Bezreklamky.cz Poslal jsem registraci svědka proti uvedené firmě.Vymáhají už 4890,- Kč. Skoro se bojím co bude dál.Pokud můžetepomoci nebo poradit tak moc prosím o pomoc. Děkuji Matoušek email jirina@sattnet.cz

Bezreklamka

(Ivana Maturová, 15. 5. 2012 9:43)

Dobrý den
hlásím se k pomoci ostatním, mám dát na trestníém oznámení a u soudu svědky , kteří jsou ochotní pomoci mě a já jim
Ozvěte se prosím
Maturová Ivana
tel.606046333