Jdi na obsah Jdi na menu
 


Registrace svědků pro soudy proti Bezreklamky

7. 5. 2012

Podnikání a zisk firmy Bezreklamky (potažmo UP Promotion) nejsou primárně postaveny na poskytování deklarovaných služeb za spravedlivé a odpovídající finanční protiplnění, ale na předpokladu, že ekonomicky významná část adresátů jejich nevyžádaných nabídek přehlédne či nepochopí skutečný předmět jejich obchodní nabídky, v důsledku čehož tito lidé (oběti) uzavřou nápadně nevýhodnou smlouvu.

Aby firma Bezreklamky (potažmo UP Promotion) tohoto svého cíle dosáhla, používá k nim zakázané nekalé praktiky.

Pokud má být praktika hodnocena jako nekalá, pak je potřebné prokázat, že uvádí v omyl a ovlivňuje rozhodování průměrných spotřebitelů nikoli v nějakém jednotlivém případě, ale naopak hromadně, systémově a především ZÁMĚRNĚ. Každý soud pak zřetelně uvidí, že firma Bezreklamky (potažmo UP Promotion) porušuje zákon, neboť takové množství různých lidí prostě NEMOHLO udělat úplně stejnou chybu aniž by to bylo záměrem toho, kdo jim takto nápadně nevýhodnou smlouvu předkládá. S ohledem na dlouhou dobu, po kterou jsou tyto praktiky provozovány (cca 9 let) ja navíc zcela zřejmé, že o tomto omylu svých zákazníků firma MUSÍ vědět a že s ním přímo počítá.

Nekalé praktiky jsou zakázány zákonem a smlouvy vzniklé s jejich použitím jsou neplatné - zejména podle §39 a §49a občanského zákoníku.

Aby bylo možno prokázat, že firma Bezreklamky (potažmo UP Promotion) skutečně používá nekalé praktiky, které HROMADNĚ uvádějí v omyl a tento omyl svých zákazníků firma následně VĚDOMĚ využívá za účelem dosahování převážné části svého zisku, je nezbytné poskytnout si vzájemně o způsobu sjednávání smlouvy (a o tom jak jste jejich nabídku pochopili) svědectví před soudem. Pokud tak z různých důvodů neučiníte, vzdáváte se sami a dobrovolně nejúčinnější zbraně, kterou proti této podvodné firmě máte!

K přihlášení se ke svědecké výpovědi využijte prosím tento odkaz. Učiňte tak prosím i tehdy, pokud jste se již nějakým způsobem hlásili - je lepší odstraňovat duplicity než někoho vynechat. Pro případ, že někomu nejde otevřít registrační odkaz, stačí zkopírovat a doplnit následující text do mailu a ten zaslat na adresu ondrejkovic@klikni.cz s předmětem zprávy Registrace svedku proti Bezreklamky

***************************************************************************************

Dobrý den,

Zasilám svou registraci jako svědka proti společnosti Bezreklamky, dříve Bestoutdoors (potažmo UP Promotion).

Jméno:
Příjmení:
Adresa:
Okres:
Telefon:
E-mail:

Potvrzuji, že jsem při sjednavání smlouvy se společností Bezreklamky (Bestoutdoors, UP Promotion) jednal v omylu spočívajícím v samotném předmětu smlouvy, v důsledku čehož jsem nyní upomínán o platby, které jsem v takovémto rozsahu a za podmínek, které vůči mně nyní deklaruje společnost Bezreklamky (Bestoutdoors, UP Promotion) nikdy neměl v úmyslu sjednat.

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů za účelem vzájemného poskytnutí pravdivého svědectví o nekalých obchodních praktikách proti firmě Bezreklamky, dříve Bestoutdoors (potažmo UP Promotion) a s jejich distribucí osobám, které s tímto subjektem vedou soudní spor.

Podpis

***************************************************************************************

Zaregistrovat své jméno do seznamu svědků se nemusíte bát - naopak - dáte tím najevo, že se hodláte bránit a firma si tak na vás netroufne.

Čím více bude zaregistrovaných svědků, tím vyšší je jistota, že si soud hned v samém počátku řízení udělá ve věci jasno a vy soud proti Bezreklamky snadno vyhrajete.

Čím více bude zaregistrovaných svědků, tím lépe půjde tyto svědky členit podle regionů tak, aby byl jejich výslech méně komplikovaný - svědci ze vzdálených regionů mohou požádat soud o provedení tzv. distančního výslechu před svým místně příslušným soudem v místě svého bydliště (brzy zde bude připravený formulář žádosti pro tento účel - stačí vyplnit a odeslat).

Čím více bude zaregistrovaných svědků tím menší je pravděpodobnost nějaké významnější infiltrace přímo lidmi jednajícími v zájmu Bezreklamky (tedy jimi placených konfidentů) - proti tisícovkám poškozených mohou jen těžko postavit těch pár svých figurek.

Jak to bude probíhat?

Ze zaregistrovaných osob vytvoříme databázi rozčleněnou primárně podle regionů. Tuto databázi zašleme každému žalovanému klientu firmy Bezreklamky (potažmo UP Promotion) oproti zaslání naskenované kopie žaloby, kterou na něj firma podala spolu se šablonou vyjádření, které dotyčný pouze doplní svými údaji a pošle k soudu.

K těmto krokům není potřeba advokát. Pokud již advokáta máte - nedcházejte od něj a tyto své kroky s ním konzultujte. Na jednání samotné (pokud firma žalobu nestáhne) můžete jít jak sami - bez advokáta, tak i s advokátem - záleží na vás. Soudu se není třeba obávat - ani soudci nežijí ve vzduchoprázdnu a velmi rychle poznají kdo je tím nepoctivcem mezi stranami řízení.

Je také velmi pravděpodobné, že poté, co k soudu odešlete své vyjádření doplněné o seznam svědků, tak firma svou žalobu stáhne jako například zde. Ovšem pozor - po nějakém čase ji může podat znovu. Buďte proto připraveni celý postup kdykoli opakovat.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

platnost smlouvy

(Ladislava Švejdová12.08.2012, 12. 8. 2012 15:40)

Dobrý den,
01.08.2012 i můj syn naletěl této společnosti,přeslechl ,že má zaplatit částku 3390Kč.08.08.2012 jsme jim poslali dopis,že v zákonné lhůtě odstupuje od ústní smlouvy.Odepsali,že nesouhlasí.Myslela jsem si,že synovi pomůžu,má 14 let staré auto a zatím jsem nám přidělala starosti.Částku však zaplatit nehodláme.Můžete nám prosím poradit co dělat dál?
Děkuji za odpověd s pozdravem Švejdová
email:
sv.ladka@seznam.cz

můj syn naletěl

(Helena Boušková, 5. 8. 2012 23:28)

Dobrý večer
bohužel syn taky naletěl,podle Vaši rady budu zítra pokračovat v tažení proti firmě Bezreklamky,smlouvu jsme zrušili,přišel nám od nich email,že smlouva bude zrušena 23.8.2013,nehodlám jim nic platit,už vymáhají 4 890Kč,ale možná teď už to bude třeba víc,na další jejich výhružky už nereagujeme,ale nálada nic moc a obava co bude dál.

Děkuji za odpověď s pozdravem Boušková
email:
54helena@centrum.cz

platnost smlouvy

(Marie, 26. 7. 2012 19:52)

Dobrý den, chci se zeptat jestli je smlouva s firmou Bezrealitky s.r.o. platná pokud byla projednána pouze ústní formou telefonicky bez podpisu.

Děkuji za odpověď a přeji hezký den.
kontakt na email :
machotin@seznam.cz

neuvěřitelné

(pejcal radek, 11. 7. 2012 19:05)

také jsem naletěl a to se mi nestává.přidávám se ke všem poškozeným.tf:603779434

má přítelkyně naletěla

(Filip Kamaryt, 9. 7. 2012 23:29)

4.7. přišla výzva k okamžitého zaplacení dluhu v emailu od společnosti INTrum JUSTITIA na zaplacení částky 4890,- kč... smlouvu uzavřela v naprostém nevědomí po telefonu s tím, že příjde nějaká smlouva poštou nebo něco podepíše tak jak to bývá slušností... zítra budu chtít okamžitě poslat na email od společnosti bezreklamky zaslat nahrávku telefonátu mé přítelkyně a mám tedy navštívit policii ČR a zaslat dopis ? ... jak je todle sakra možné uzavřít bez podpisu smlouvu a paní z agentury mi ješt drze řekne kde to žiju, že je naprosto normální uzavírat smlouvu na dálku... samozřejmě se připojuji ke všem poškozeným .. děkuji za odpověd.... kontaktujte mě na mail F.Peace@seznam.cz

Také jsem obětí.

(slava, 3. 7. 2012 17:38)

Dobrýden,přeji.Také jsem naletěl a nevím co dál.Po tel. vyhrůžkách a meilech jsem bezradný.Navštívil jsem kamaráda u PČR a ten mi řekl pust to z hlavy nemají nic právně podloženo tak se ničeho neboj.Na další výhrrůžky jsem nereagoval,ale spaní nemám normální.Díky za odpověd s pozdravem Břetislav Malý

Re: Také jsem obětí.

(Mgr. David Ondrejkovič, 3. 7. 2012 18:23)

Kamarád od Policie ČR je zjevně moudrý člověk :-) - a má pravdu!

V Aktualitách na těchto stránkách najdete "kuchařku" - pod názvem "Aktualizovaný stručný návod na obranu proti Bezreklamky"

.. potřebuji radu pro maminku, prosím..

(Bartošová, 11. 6. 2012 17:11)

Dobrý den.. moje maminka žije na jihu čech a zhruba před měsícem zavolala po inzerátu v novinách na bezreklamku a samozřejmě s ní po telefonu uzavřeli dle svých představ ustní smlouvu. Nyní ji chodí výhružné sms na mobil, že musí neprodleně zaplatit částku 3390 Kč za pronájem plochy na svém rodinném domku. Já osobně jsem mluvila s vymahatelem a celé mi to přišlo dosti zvláštní. Maminka by se ráda zaregistrovala jako svědek, ale je jí přes šedesát a nemá internet. připojení. Je nějaká možnost?? Dívala jsem se na vaše internetové odkazy a hned zítra budu společně s maminkou odesílat doporučeně i s dodejkou odmítací dopis, jak zveřejňujete na svých odkazech.. Jen nevíme, zda tu částku zaplatit, že se maminka bojí exekuce, že nikdy nic podobného nezažila, dále by podala trestní oznámení na PČR.. Je nějaká možnost vás ještě poté kontaktovat, kdyby bylo třeba, prosím??

Re: .. potřebuji radu pro maminku, prosím..

(Mgr. David Ondrejkovič, 11. 6. 2012 17:27)

Žádné exekuce se bát nemusíte - je to jen nesmysl, kterým oni vyhrožují - to by jste museli nejprve prohrát soud a k tomu je ještě daleko, potažmo k němu v 99% případů nikdy nedojde. Napište mi prosím na ondrejkovic@klikni.cz a uveďte případně i telefon - ozvu se Vám. Rozhodně nic neplaťte - smlouvy jsou NEPLATNÉ.

Re: Re: .. potřebuji radu ..

(dawepad, 2. 7. 2012 12:24)

Dobrý den, loni nám proběhl soud , kvůli platbám za tři roky, špatně jsme si přečetli smlouvu o automatickém prodloužení ,
poté jsme vše do koruny doplatili, včetně úroků a pokut. Smlouvu nám s problémama ukončili k letošnímu dubnu. Teď nám obestavili účet a dali zástavu na katastr, že dlužíme za rok 2011, který máme zaplacený, doklady k tomu máme, nikdo nás neobeznámil, zjisili jsme to až zablokovaným účtem od exekutora.
Předem děkuji za radu. Padua David
email: sisel770916@seznam.cz nebo tel:728914386

Re: Re: Re: .. potřebuji radu ..

(Mgr. David Ondrejkovič, 2. 7. 2012 12:39)

Dobrý den,

Jak jste se u soudu bránili? Bránili jste se vůbec?

Proti exekuci podejte odvolání a návrh na její zastavení neboť neexistuje platný exekuční titul - nebyl Vám řádně doručen a neproběhlo řádné soudní jednání - bylo tedy zřejmě porušeno vaše ústavní právo na spravedlivý proces.

Zároveň se obraťte na Policii s tím, že někdo zřejmě úmyslně manipuloval s doručováním zásilek a tím Vám vznikla škoda.

Můžete mi prosím poslat ten rozsudek co máte? Odkud jste?

porad'te my prosim

(Oleh, 1. 7. 2012 11:53)

Olouvam se.Tady pišu e-mail: kamosytar@seznam.cz Děkuji.

Re: Poraďte mi prosím

(Mgr. David Ondrejkovič, 1. 7. 2012 11:33)

A jak Vám můžeme poradit, když jste tu na sebe nenechal žádný kontakt?

porad'te mý prosim

(Oeh, 1. 7. 2012 11:16)

Dobrý den.29.06.2012 mnél jsem telefonat od firmy BEZREKLAMKY po něm dostal jsem sms gde jsem zjistil že mam již smlouvu uzavženou.Žadný dopis zatim jsem nedostal, tak nevim jestli už mam podavat trestni oznameni nebo mam počkat co se bude dit dal? Stižnost na ČOI jsem už poslal.Děkuji za pochopeni a odepište mi prosim.

potřebuji radu

(ANNA Vernerová, 2. 6. 2012 16:23)

Před šesti roky jsem naletěla na reklamu této firmy .měla jsem Exekuci zaplatila jsem 23000KČ .přesto mě soudy popotahují .i když jsem předložíla doklad o zaplacení bojím se že budu platit znova že jsem zaplatilatila a bojím se že budu platit znova jak se mám bránit????

Re: potřebuji radu

(Mgr. David Ondrejkovič, 2. 6. 2012 16:26)

Ano, zřejmě Vá žalovali znovu - oni to tak dělají - jakože za každý další rok a za prodloužení smlouvy.....

Musíte se bránit - návod máme zde: https://spolecna-obrana.estranky.cz/clanky/aktuality/aktualizovany-strucny-navod-na-obranu-proti-bezreklamky.html

Re: potřebuji radu

(Mgr. David Ondrejkovič, 2. 6. 2012 16:33)

No přeci takto: https://spolecna-obrana.estranky.cz/clanky/aktuality/aktualizovany-strucny-navod-na-obranu-proti-bezreklamky.html

potřebuji radu

(ANNA Vernerová, 2. 6. 2012 16:31)

Před šesti roky jsem naletěla na reklamu této firmy .měla jsem Exekuci zaplatila jsem 23000KČ .přesto mě soudy popotahují .i když jsem předložíla doklad o zaplacení bojím se že budu platit znova jak se mám bránit????

Bezreklamka

(Petr Holub, 28. 5. 2012 1:05)

Dobrý den, bohužel i já jsem naletěl tomuto podvodu. Vymáhaná čáska 5808Kč. Jsem teké zaregistrovaný jako svědek.
Petr Holub
petr.holub.podlahy@seznam.cz

Bezreklamka

(Ivana Maturová, 15. 5. 2012 9:43)

Dobrý den
hlásím se k pomoci ostatním, mám dát na trestníém oznámení a u soudu svědky , kteří jsou ochotní pomoci mě a já jim
Ozvěte se prosím
Maturová Ivana
tel.606046333 maturova@atlas.cz