Jdi na obsah Jdi na menu
 


Seznamte se s novou verzí výhrůžného dopisu

24. 1. 2010Den předtím, než EO Servis prohrál soud, který excelentním způsobem zrušil jeho "slavný" rozhodčí nález je datován výhrůžný dopis, na který se můžete podívat zde.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Další TO

(Petr, 24. 1. 2010 19:26)

Na základě tohoto dopisu bych obratem uvědomil policii a podal další trestní oznámení. Mám pocit, že policie začne konat až v okamžiku až víc jak 50% případů které bude řešit se bude týkat EOservisu a až pochopí, že dokud ty grázly nepozavírají, tak jim lidi nedají pokoj. Jak může EOservis v dopise předjímat rozhodnutí "nezávislého" rozhodce? Viděl bych to jako další část důkazního materiálu. Snad to policajtům dojde, že dokud nezakročí, nebudou mít klid.

konec na dosah

(topol, 24. 1. 2010 14:26)

cim dalej,tym viac mam pocit,ze ich koniec sa blizi.Vedia to aj oni,tak este budu kopat ako zdochlina,ale uz si nepomozu.Netreba byt hlupy,ich vyhrazky si nevsimat,a hlavne nebat sa a NEPLATIT!!

Jurenka je zbabělec

(Mgr. David Ondrejkovič, 24. 1. 2010 12:12)

Jurenka už ani nemá odvahu přijít k soudu. A když jsem se dočetl o sebevraždě asi třicetiletého muže v Brně skokem z tamní nejvyšší budovy - už jsem si myslel, že to byl on. Bohužel se z toho sebevraha nakonec vyklubal jeden bývalý vedoucí pracovník nejvyššího státního zastupitelství, takže jsem se radoval předčasně.

Služba k nezaplacení.

(poškozený, 24. 1. 2010 12:09)

Toto je typická ukázka arogance EOservisu, čehož si jsou pánové jistě vědomi, jelikož ten, kdo toto zplodil nemá ani odvahu se pod tuto vyhrůžku podepsat jak bývá dobrým zvykem. Ta "muří noha" může patřit komukoliv a neodpovídá dřívějšímu podpisu Jurenky ani nikomu z jeho bandy.