Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vlk vystupuje v dalším obdobném případu na stejné straně barikády

29. 6. 2009Bývalý novinář David Vlk je zřejmě již natolik neschopný si vydělat peníze poctivým způsobem, že mediálně zastupuje další firmu s abnormálně vysokým počtem "nespokojených zákazníků". Můžete si udělat obrázek zde - je to hned první reportáž.

Ten musí mít ale kachní žaludek, co? A nebo že by to dělal z přesvědčení, že podvodník je tím menším podvodníkem čím více získá obětí? Jeho konec bude podle jeho skutků.........

Aktuálně:

Pro zjištění pravého stavu věcí stačí 3 minuty pátrání ve veřejném prostoru a všechny Vlkovy lži se rázem rozplynou jako pára nad hrncem. Kontaktujte sami poškozené a zeptejte se jich na jejich názor - kontaktů je v následujících odkazech - a především v diskusích pod články - uvedeno dost:

http://www.poradte.cz/spolecnost/1456-eurofinancial-jak-odstoupit-od-smlouvy.html

http://ekonomika.idnes.cz/klientum-eurofinancial-se-nelibi-praktiky-firmy-chteji-jit-na-policii-1eg-/ekonomika.asp?c=A080629_112925_spotrebitel_spi


http://neviditelnypes.lidovky.cz/p_spolecnost.asp?r=p_spolecnost&c=A051117_113620_p_spolecnost_wag

http://www.mesec.cz/adresar/eurofinancial-cz-s-r-o/ (pozor tady si sami vložili nahoru do diskuse řadu sebeoslavných ód z jedné IP adresy - je nutno v diskusi srolovat níže)

http://www.investujeme.cz/kratke-zpravy/eurofinancial-zaluje-redaktorku-mf-dnes/

http://ekonomika.idnes.cz/stiznosti-na-eurofinancial-vyburcovaly-pojistovny-k-proverkam-praktik-partneru-gjn-/ekonomika.asp?c=A080617_212134_ekonomika_mia


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

psychologicke vzory ve vlkove retorice

(zajimajici se, 29. 7. 2009 23:17)

docela by me zajimal psychologicky rozbor principu vlkovy retoricke strategie. material v diskusi je prilis rozsahly a casove narocny, nez abych si mohl udelat obrazek sam pro sebe

Odpuštění

(Mgr. David Ondrejkovič, 20. 7. 2009 6:50)

Odpuštění je možné vždy - nejprve je ale nezbytné učinit pokání - tedy především uznat, že jsem činil zlo a omluvit se upřímně všem, kterým jsem tímto ublížil. Nic z toho tady nezaznělo - jen výhrůžky a nesmyslné kecy o nějakém oboustranně rovnocenném jednání s podvodníky. Obávám se Petře, že tito lidé jsou příliš oslepeni svou domělou nedotknutelností a myslí si, že stojí nad zákonem - tím pozemským i tím universálním. Ale nebojte se - nestojí!

svědomí

(Peter, 20. 7. 2009 0:31)

Vlku, proč tady hledáš odpuštění? Co chceš od lidí, co jsou okrádáni EOS? Vyrovnej se sám se svým svědomím a odejdi z našich stránek. Tady nenajdeš psychologa, co by tě smířil s tvou vinou, jdi o dům dál.

Petr

(Mgr. David Vlk, 17. 7. 2009 15:50)

Pane Petře, já sám budu velmi rád, když se zákony této země změní tak, aby odpověď byla zcela jasná. Protože bohužel zatím tomu tak není, musím se řídit tím, jakou odpověď mi dají instituce k tomu pověřené. Konečně, já kopu za to, aby lidi k sobě byli slušní. Kopu za to, aby když se pohádají, aby si to vysvětlili. Je mi jedno, jestli měl pravdu ten nebo ten. Chci, aby nakonec byli spokojení všichni. A v tom se jistě neshodneme. Vy máte jasno. Já tak dobrý nejsem. Já soudit nebudu. Já mám své hodnoty a ty mi velí, abych pomáhal a odpouštěl. Odpouštím i těm, kteří mne zde urážejí, a to proto, abych jiným pomohl. Nezlobte se, opravdu zde nechci dávat další podněty k tomu, abych byl zase napadán, že konečně nevypadnu.

Zákonitost

(Mgr. David Ondrejkovič, 17. 7. 2009 15:47)

Petře, nemyslím si, že by to byla škoda - považte kdyby takhle amatérsky vystupoval za nějakou seriózní firmu? Kdyby toho byl schopen - tak to určitě dělá. Proč si vybírá takovéhle causy? To přeci nemůže člověk dělat s profesionálním odstupem - to prostě musí být minimálně stejná krevní skupina jako ti gauneři. Vždyť je to horší než prostituce - tam se prodává jen vlastní tělo, ale tady se dotyčný snaží okolí přesvědčit (naštěstí strašně blbě), že jde o skutečný a upřímný názor, přičemž zcela prostým rozumem musí být každému jasné, že jde o úmyslný podvod. Jde o zaprodání duše - a to je mnohem horší!

Pokud tohle dělá SYSTEMATICKY - není to slušný člověk a já mám slušné jednání vyhrazeno jen pro slušné lidi.

Re: Petr

(Petr, 17. 7. 2009 15:35)

No pokud budete říkat, že EO servis vlastně zákon neporušil a jeho podnikání je "v pořádku", pak společně pravdu nemůžeme najít ani na dně "žumpy" O tomhle mne zkrátka nikdy nepřesvědčíte. Já si "pravidla poctivého obchodního styku" vykládám úplně jinak. Přitom si myslím, že je škoda, že kopete za špatnej tým.

Petr

(Mgr. David Vlk, 17. 7. 2009 15:29)

Pane Petře, vaše příspěvky většinou shledávám hodnými diskuse, avšak to, do čeho jste je již několikrát obalil, mne od diskuse odrazuje. Mohl jste mít v lecčems pravdu, ale já ji s vámi hledat nebudu, o mé názory beztak nestojíte. Sbohem.

Není lhaní jako lhaní

(Petr, 17. 7. 2009 15:21)

To je zajímavé, že lhaní EO servisu Vás tak nepobuřuje. Dokonce tvrdíte, že po právní stránce je to zřejmě v pořádku a že se EO servis vlastně ničeho nedopustil. A co 1250Kč na dva roky? Co dotace z EU? Co celoevropský projekt? Co zaklíčování na porály Google, Seznam a podobně? To není snůžka lží? To je taková snůžka lží, za kterou chtěl EO servis inkasovat od každého "klienta" 70.000 korun pane Vlku. Až budete příště moralizovat, zkuste to laskavě se stejnou vehemencí i na druhé straně.

Diskuse

(Mgr. David Vlk, 17. 7. 2009 15:16)

Já zase nestojím o to, abyste si myslel, že si můžete vy osobně jen tak lhát a urážet. Až to jednou pochopíte a na můj věcný příspěvek nebudete reagovat lží, posměškem či něčím podobným, věřte mi, že velmi rád, se zde již neobjevím, a to tak dlouho, dokud vy mě zase lživě neosočíte atd.

Re: Vlk taky sliboval

(Petr, 17. 7. 2009 15:15)

Jen ho nechte zvracet, občas ze slizu i perla vypluje :-) Možná se dozvíme něco zajímavého ze zákulisí.

Vlk taky sliboval....

(Mgr. David Ondrejkovič, 17. 7. 2009 15:06)

Výše uvedeným citátem malého Pepína z filmu "S Tebou mně baví svět" jsem chtěl naznačit, že od osoba stejného jména tady v těch komentářích "končila s diskusí" už několikrát a pořád nám tady zvrací kecy o které nikdo nestojí.

Odezva

(Mgr. David Vlk, 17. 7. 2009 15:04)

Slovo odezva nemá v sobě žádný takový prvek, jako se tady snažíte namluvit.

Dopis apod.

(Mgr. David Vlk, 17. 7. 2009 15:01)

Nehodlám zde rozvíjet žádné další zástupné debaty, ani co se týká dopisu, ani co se týká webu EO Servisu, či podobných věcí a toho co bylo, nebylo, mělo být, nebylo, mělo být jinak... Z mé strany již bylo k tématu této diskuse, viz nadpis, řečeno vše.

Odezva

(Mgr. David Ondrejkovič, 17. 7. 2009 14:54)

...a ještě vyhrožovat bude?

Problém s poštou?

(Dopis, 17. 7. 2009 14:49)

Tak to se asi ten dopis ztratil na poště, já ho nedostal. Dostal jsem až ten dopis, který EO servis posílal lidem, co podali trestní oznámení. Ono koneckonců kdyby to poslali úplně všem klientům , tak se jim poštovní náklady zas až tak moc nezvýší.

EF CZ

(Mgr. David Vlk, 17. 7. 2009 14:48)

Pro klid váš i můj jsem kontaktoval před chvílí EF CZ s dotazem, jak postupují jednání s klienty. Jednatel Vlastimil Bezděk mi potvrdil, že jednání i nadále probíhají, že byly poštou odeslány odpovědi na podněty, které přišly v první polovině měsíce a ujistil mne, že žádný podnět nezůstane bez odezvy.

Paměť

(Mgr. David Ondrejkovič, 17. 7. 2009 14:46)

...a už mu ani paměť dobře neslouží...

Petr

(Mgr. David Vlk, 17. 7. 2009 14:42)

Pokud si pamatuji správně, tak EO Servis nejméně jednou odeslal dopis VŠEM klientům, ve kterém nabízel dohodu.

Nerovné podmínky

(Petr, 17. 7. 2009 14:24)

Pokud EO servis od začátku tvrdil, že chybu udělalo call centrum, pak nevidím důvod, proč by tuto věc nevyřešil na svých stránkách, myslím oficielních. Když se u jiných firem stane podobná chyba, pak se většinou na jejich stránkách dočtete vysvětlení a omluvy. Jde o to, že podvedení klienti nemají rovné podmínky. Pokud se nemýlím, tak Vámi vyjednaná dohoda byla pouze pro členy občanského sdružení. Ostatní podvední klienti se o takovéto možnosti ani nedozvěděli. Na jejich stránkách o tom nebyla ani zmínka, přeci nebudou upozorňovat na to, že za služby neslužby se platí nemravné pálky. To stačí když je v rolovacím okénku a navíc šalamounsky napsané.

Petr

(Mgr. David Vlk, 17. 7. 2009 13:59)

Nemáte pravdu, pokud tvrdíte, že firmy řeší spory se zákazníky prostřednictvím webových stránek. Ve věci EO Servisu bych se ale opravdu nadále nerad vyjadřoval. Už jsem několikrát říkal, že EO Servis není již řadu měsíců naším klientem. Do diskuse níže jsem se zapojil, protože výše uvedené lži zcela popřely, že jsem vyjednal klientům EF CZ možnost odstoupit od smlouvy bez dalších závazků a pohledávek. Vždy se snažím, aby znesvářené strany našly společnou řeč. Stejnou možnost jako měli klienti EF CZ, jsem vyjednal i v případě EO Servisu. Konečně, nerad bych se zde vyjadřoval i co se týká EF CZ, protože ani pro tuto firmu nepracuji a to, co jsem považoval za podstatné co se týká mojí osoby, jsem níže už několikrát zopakoval a prokázal.