Jdi na obsah Jdi na menu
 


RES Online s.r.o.

10. 3. 2012


Tato firma vznikla pouhým přemalováním názvu původního EO Servisu s.r.o. Podrobněji se o této metamorfóze můžete dočíst
zde - včetně ukázky jednoho takového klamavého formuláře, který má tu "záhadnou" vlastnost, že si jej VŠICHNI, kteří jej podepsali, spletli s formulářem Českého statistického úřadu (který na podvodný úmysl těchto vykuků již několikrát upozorňoval - viz např. zde) a zároveň neexistuje NIKDO, kdo by jej podepsal opravdu s úmyslem uzavřít tak nápadně nevýhodnou a zcela jednostrannou smlouvu založenou na principu "faktické NIC za naprosto absurdní cenu".

Je tedy mimo jakoukoli pochybnost, že "podnikání" Lukáše Jurenky a Ing. Petra Dohnala není založeno na poskytování zboží či služeb, které tento subjekt oficiálně deklaruje (neboť jde o pouhou maketu, která nikdy nebyla stvořena k reálnému provozu), ale na předpokladu, že ekonomicky významná část adresátů jejich obchodních nabídek v dobré víře přehlédne důležité ustanovení ve smlouvě, které tuto smlouvu činí jednostranně a nápadně nevýhodnou.

Výše uvedené konání je v rozporu s dobrými mravy a smlouvy jsou tak v souladu s ustanovením § 39 Občanského zákoníku neplatné od samého počátku. Kromě toho jsou také neplatné z důvodu omylu na straně adresátů oněch "nabídek smlouvy" o kterém ta druhá strana (Jurenka s Dohnalem) musela vědět (§ 49a Občanského zákoníku).

Jelikož se oproti EO Servisu nejedná o žádnou změnu, lze využít všech šablon a vzorů publikovaných na této stránce a zároveň lze na tuto věci aplikovat veškerá soudní rozhodnutí, která doposud řešila causu EO Servis. U dokumentů, které budete posílat pouze přepište název firmy EO Servis na RES Online a názvy webových stránek www.eocentrum.cz či www.registr-ekonomickych-subjektu.cz na www.resonline.cz