Jdi na obsah Jdi na menu
 


Souhrn nejdůležitějších informací

Příspěvky

Souhrn důkazů a indicií

1. 2. 2008

Aktualizováno: V příspěvku Vám přinášíme (se souhlasem vyšetřovatele) souhrn důkazů (přímých i nepřímých) a indicií, které napovídají úmyslu páchat trestnou činnost. Jedná se o "živý" dokument, který bude průběžně aktualizován.

Podstatou jsou indicie zasílané jednotlivými podvedenými klienty sdružené do hromadné zkušenosti a zasazené do souvislostí. Důležitou součástí jsou i výpisy z trestního spisu pořízené účastníky trestního řízení v souladu s § 43 Trestního řádu.
 

Máte i vlastní právníky? Výborně! Spolupracujme!

25. 1. 2008

Při řešení konkrétních případů se klienti obrací i na vlastní právníky. Ne vždy se jim však podaří svého advokáta předem seznámit se všemi aspekty tohoto případu. V příspěvku naleznete doporučení, co by jste měli svým advokátům určitě říci.
 

O co tady vůbec jde?

9. 1. 2008

Tento článek si klade za cíl populární formou popsat podstatu podvodného jednání katalogových firem a zejména případy nekalých praktik při sjednávání smluv se společností EO Servis s.r.o.
 

Jak a proč se stát členem občanského sdružení

6. 1. 2008

Aktualizováno: Pokud se chcete aktivně podílet na společném postupu proti podvodným praktikám jejichž obětí jste se stali Vy nebo někdo na kom Vám záleží, pak si přečtěte následující článek. Změny jsou vyznačeny červeně.

 

Pozor na sedmidenní lhůtu!

22. 12. 2007

Na případnou reakci je málo času. Proto nedejte protivníkovi žádnou šanci a kontrolujte denně svůj mail!
 

Psychologická podpora

22. 12. 2007

Když Vám zloděj ukradne peněženku - nikdo nemůže říci, že je to Vaše vina!
 

Protiargumenty EO servisu

22. 12. 2007

V článku najdete nejčastěji používané argumenty, které zasílá EO servis a naše protiargumenty. Využívejte prosím tvůrčím způsobem v souladu s Vaším konkrétním případem.
 

Co dělat v případě arbitráže

20. 12. 2007

Pokud by došlo na nejhorší variantu....
 

Rady a návody pro postup vůči EO Servisu

20. 12. 2007

Snažte se dodržovat tyto kroky v každém okamžiku

 

Personální propojení Unie rozhodčích s EO servisem a Savvy

20. 12. 2007

Osoby, které účinkují nějakým způsobem zároveň jak v Unii pro rozhodčí a mediační řízení tak i ve společnosti EO servis s.r.o., případně ve společnosti Savvy, která ověřuje autenticitu Všeobecných obchodních podmínek v konkrétním jednom umístění